Acrylic Screen HL30-9060C
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
Introducing an acrylic screen! This large series is a large size of 35.4 inches (900 cm) wide x 23.6 inches (600 cm) high. It can be used in a wide range of situations, such as receptions and Size (W x D x H): 35.4 x 8.7 x 23.6 inches (900 x 220 x 600 mm) (when installed): Set of 3 acrylic screens (0.1 inches (3.0 mm) thick), window included (width x height x 3.9 inches (300 x 100 mm), special L-shaped fittings, edge guard, edge guard, knurling screws and nuts, washers.
  • Size (W x D x H): 35.4 x 8.7 x 23.6 inches (900 x 220 x 6
  • Set Includes: 3 acrylic screens (0.1 inch (3.0 mm) thick), with window (width 11.8 x height 3.9 inches (300 x 100 mm), special L-shaped fittings, edge guard, knurling screws & nuts, washers